Papule Perlate Peniene?

Boli cu transmitere sexuala Chlamydia Infectia gonococica Herpes Infectii Sifilis Tricomonaza Leziune dermatologica
+5
Vezi toate grupurile

Postata de Utilizator21566899074 cu 4 ani in urma.

De foarte mult timp am in jurul capului penisului niste mici bubite albe- din ce am citit pe net acestea sunt papule perlate peniene ( am ajuns la aceasta concluzie in urma faptului ca nu am alte simptome in afara prezentei lor cat si faptul ca nu am avut vreun contact sexual pana acum). Vreau sa stiu carui doctor trebuie sa ma prezint. -Pot atasa si poze-

Raspunsuri (1)

Utilizator11583258637

acum 4 ani

Salut! Ai găsit vreun remediu prin care sa tratezi acele papule ?