Infectia cu tricomonas (tricomonaza)

Boli cu transmitere sexuala

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

eu fak la scoala ed. pt sanatate iar cand trebuie sa fac un referat intotdeauna caut si gasesk....este interesant si inveti mukte de aiki...

Raspunsuri (1)

simion6

acum 15 ani

buna
Poate sa-mi spuna cineva daca pot sa am Tricomonas de 7 ani fara manifetari severe?
Adica fara scurgeri vaginale ,cu usoare mancarimi si usturimi la care nu am dat importanta.
Mentionez ca e prima data cand fac analiza de secretie ,la consult am fost dar nu am facut analize.
Astept raspunsul vostru ,sunt cam disperata pentru ca sotul sustine ca nu a mai fost cu nimeni si a inceput sa ma acuze pe mine.
Nu stiu ce sa mai fac,pentru ca chear nu am fost cu nimeni.
Sotul a fost primul partener si singurul.