Este Posibil Ca Eu Sa Nu Am Sifilis Si Sotul Sa Aibă? ?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Utilizator11561041565 cu 4 ani in urma.

Buna ziua, in urma cu 3 saptamani sotul a facut analize pt angajare (in grecia), rezultatul fiind pozitiv, prin urmare am facut si eu analizele ca sa vad daca am sifilis. Mie analizele mi-au iesit negative , adica ca nu am, el le-a repetat de 3 ori si de 3 ori pozitiv a iesit rezultatul. Tin sa mentionez ca suntem de 6 ani impreuna dar nici eu si nici el nu am avut alte relatii! Este posibil ca el sa aibă si eu nu? Simptome specifice sifilisului nu am avut nici unul.

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa discutati cu medicul.

Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sifilis--Infectia-cu-Treponema-pallidum-/sifilisul-cauze-simptome-si-tratament_17257

Radu

acum un an

Nu a venit singur sifilisul.. te a înșelat. Folosește prezervativ și gata. El la doctor pentru tratament.