De ce ma manaca in vagin putin?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Utilizator11583700408 cu 3 ani in urma.

Deci situația mea este ca acuma 2 ani aveam o febra mare ,dureri de cap , amețeala, nu aveam pofta de mancare din cauză că in gura un gust amar sau metalic chiar nu stiu de ce.eu acuma 2 ani am stat in piscină cu o mătușă si am stat in piscină și eu si m-am jucat. Si de aduncea a inceput să am o durere in partea stanga .si aveam febra, dureri de cap ........ asa si mai departe nu ma simțeam bine de loc nici nu pputeam sa merg de durere in partea stanga .am fosta la medic si mi-a facut analizele la pipi si am aflat ca am avut sculament .si chiar nu stiu de unde am avut o ca eu sunt virgină. Chiar si in prezent sunt . A fost groaznic m-am simți sa aflu ca am asa ceva.am loat tratamentul si mi-a trecut .dar chestia este ca mama cand ma nascut mi-a spus tata ca ea avea sculament .si ma nascut prin sculament. Sunt confuză ca eu de mica am avut probleme cu in partea stanga (am crezut ca este anpetichita cand eram mai mica )si cand am crescut de aduncea mătușa am aflat ca am .
Adunci cand iei tratament mai pot sa ai sculament?
In prezent am simptome. Ma manaca putin in vagin si ce naiba sunt virgină si este inconfortabil ma ustura cand fac pipi si simptome mi-au aparut duce ce mi sa terminat ciclului. Am stat jos pe rece si nustiu daca este sculamentul sau o răceală. Fac pipi des cam de 4 sau 2 ori pe zi foarte putin 2 3 picătura si dupa cateva ore fac pipi putin mai mult nu mai urinez putin ce este ? Si mi sa scurs putin sânge din vagin am văzut dar este foarte putin (Cred ca este dim cauza ca mi sa termină ciclul o săptămână si supa aia mi-a aparut simptome asta ) si ma doare cand urinez :( .dar rar ma manaca in vagin .
Si urinez câteodată miroase urat ,si câteodată nu (nu inteleg ).
Am loat niste pastile de la farmacie de răceală jos si vad ca imi trece dar tot ma doare si tot pipi putin fac si des . oare ce am ?imi este frica sa nu am din nou sculame este jenant .sper sa nu fie de la mama .mama a avut sculamen si au facut dragoste si mai facut pe mine si tata a loat sculament . Sper sa nu am acuma:"(

Raspunsuri (1)

Utilizator11592606119

acum 3 ani

Buna! Trebuie sa mergi la un medic, cel mai probabil ai facut o infectie urinara. Ar trebui sa te duca paritii tai la un medic urolog sa-ti faca analizele la urina. Pana atunci bea multe lichide si ceaiuri.a