De ce imi apar bubite mici pe capul penisului si cum se tratează ?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Utilizator11563555351 cu 4 ani in urma.

Salut , acum 3-4 zile mi au aparut niste bubițe mici si rosii si multe pe capul penisului , Acum vad ca s a pus ca un strat alb pe bubițe si se cam ia , nu prea am mâncărimi , acum a inceput sa ma usture si atat , ce poate sa fie si cum pot sa ma tratez ? Am avut un contact sexual acum 4 zile cu o fata virgina

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/balanita-candidozica_10889