Cum as putea sa scap de aceasta problema?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Utilizator21548775696 cu 5 ani in urma.

Buna ziua , acum aproximativ doua saptamani mi-au aparut niste "negi" pe penis . Am avut doar o partenera sexuala si mi-a marturisist ca si ea are aceeasi problema . Din ce am citit nu este tratament pentru asa ceva . Ce as putea face ?
poze :
adresa_web_filtrata /k4M409r
adresa_web_filtrata /X2tHPMS
adresa_web_filtrata /nfmG9Sd

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Alunite--negi-si-keratoze/negii-genitali_12752