Ce tratament folosesc pentru pete maronii pe capul penisului?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Utilizator11574463347 cu 4 ani in urma.

De cateva luni am pete maronii pe capul penisului, in plus am avut pe corp (piept,spate) pete albe care dupa tratament s au bronzat si am scapat de ele , medicul spunand ca am pitiriazis versicolor. Odata cu acest tratament ma asteptam sa scap si de aceste pete maronii care sunt pe capul penisului dar situatia nu s a imbunatatit. Precizez ca nu sunt inflamate si nici iesite in exterior, e doar pigmentul schimbat in anumite parti pe capul penisului , o culoare maronie , ajutati-ma!

Raspunsuri (1)

Cristian RCR

acum un an

Oare cum ați rezolvat aceasta problema.? Și eu am asa ceva de aceea întreb.