Ce Ar Trebui Sa Fac?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Utilizator11565376208 cu 4 ani in urma.

După ce am făcut sex neprotejat cu partenera mea, mi am întins asa zisa "ață", capul penisului rămânând neacoperit, iar pielea din zona "atei" s a umflat foarte tare ajungând la dimensiuni asemenatoare cu capul penisului? Durerile nu sunt prezente, doar dacă ating acea zona, iar acum nu mai pot acoperi capul penisului din cauza acelei umflaturi. Va rog ajutați ma, sunt destul de panicat.

Raspunsuri (1)

Dr. Corneliu DOBRE

acum 4 ani

Mergeti repejor la un medic dermatolog cu experienta sau la un urolog.
Manevra de reducere a parafimozei se face de catre un medic.
Cu stima,
Dr. Corneliu DOBRE
Laserderm CLINIQUE