Buna Ziua..Fac Tratament Cu Condyline Si Acele Papilioane Sau MăRit Foarte Rau..Oare Asa Se Manifesta??

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Utilizator11564732091 cu 4 ani in urma.

Buna ziua..de 3 zile am inceput tratamentul cu Condyline dar acele papilioane sau marit foarte rau..oare asa se manifesta?

Raspunsuri (2)

Utilizator11564947764

acum 4 ani

Folositi crema Veregen, care se eliberează cu prescriptie medicală. Este strict pentru condilomatoza. Eu am scăpat de electrocauterizare cu ajutorul ei. Luați și niște imunostimulatoare, pentru ca altfel nu scăpați. Și bineînțeles faceti-va tot setul de analize recomandat de medicul ginecolog.

Utilizator11567103861

acum 4 ani

Bună! Am văzut ca folosești Veregen. Cam după cât timp ai remarcat dispariția lor? Mersi!