bubite tip cosuri

Boli cu transmitere sexuala

Postata de TOLY cu 14 ani in urma.

Buna ziua am si eu o intrebare ,mi au aparut pe penis de ceva vreme niste bubite pe penis tip cosuri ,cum se pot trata si este normal sa ai venele umflate pe penis???
am auzit k sunt ciuperci cu ce se pot trata

Raspunsuri (2)

Alex

acum 14 ani

Ai o partenera stabila? Ce alte simtome mai prezinti, in afara de acele bubite? Fugi la un medic urolog sa te examineze si sa-ti dea daca va fi nevoie si tratament. Bafta

ionel

acum 14 ani

am si eu o problema de mai multi ani imi apare niste bubite pe marginea capuli penisului in general apar cind e sculata atunci se vad bine sint mici si una linga alta aproape in sir sint culoarea penisului fara cap si nu se pot sparge mai dispar cind nu fac secs mai mult vreme