bubite pe penis

Boli cu transmitere sexuala

Postata de marius123123 cu 14 ani in urma.

De ceva timp mi-a aparut cateva bubite sub capul penisului.nu ma dor, doar ma jeneaza f putin in timpul actului sexual.as dori o parere in legatura cu problema mea

Raspunsuri (5)

marius

acum 14 ani

de ceva timp mi-a aparut pe capul penisului bubite care nu ma jeneaza, dar de fiecare data in timpul actului acestea se rup si-mi provoaca o stare de mancarime.

bacau123

acum 14 ani

apa(200 ml)+bicarbonat( o lingura).....daca nu reusesti asa......mergi la doctor........e cv mai grav

k3nz0r

acum 13 ani

am si eu o bubita p penis da jos langa fl0cy eu cred k intro perioada mia crescut foarte mult par si sa fie d la transpiratie am dk13 ani nu am avut act sexual ce trb sa fak .. vreau si eu un rasp

gun01

acum 13 ani

Deci fiti foarte atenti cand beles ciocanu pielea care se beleste sub cap imi ies 3 bubite le am de vreo 8 ani nu ma doare dar daca apas pe ele simt o durere mare ce ar putea fi ?

lol

acum 12 ani

:))))