Bubite Mici Si Rosi Pe Penis?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Utilizator11575212916 cu 4 ani in urma.

Salut,am o problema de ceva timp cu niste bubite mici si rosii, si nu dispar deloc,cred ca de vreo 6 luni...ce pot sa fac ? Problema e ca sunt deranjante ,pur si simplu te mananca ....nu mereu dar totusi nu stiu cum sa scap de ele si chiar imi e rusine sa merg la un doctor...

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/cauzele-aparitiei-punctelor-petelor-rosii-de-la-nivelul-penisului_17958