Bianca ?

Boli cu transmitere sexuala Negi

Postata de Utilizator11588532035 cu 3 ani in urma.

Bună seara! Partenerului meu i-au apărut niște negi genitali și mi-a transmis și mie acești negi, ii am în zona genitala în interior. Ce tratament as putea folosi sa scap de ei, în aceasta perioada nu pot ajunge la medic. Mulțumesc!

Raspunsuri (1)

Utilizator11592606119

acum 3 ani

Buna! Negii nu se indeparteaza decat prin cauterizare. Fa-ti o programare la medic daca vrei sa-i cauterizezi. Am si eu 2 negi mici in zona genitala care pe mine personal nu ma deranjeaza si am intrebat medicul.