Am făcut sex cu iubita mea iar după 4 zile mi.au ieșit bubițe roși îmi puteți spune de ce?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Utilizator11568728046 cu 4 ani in urma.

Am făcut sex neprotejat cu iubita mea iar după 4 zile mi.au ieșit niște bubițe roși pe capul penisului de ce? Și ce pot face?

Raspunsuri (5)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/cauzele-aparitiei-punctelor-petelor-rosii-de-la-nivelul-penisului_17958

Utilizator11568728046

acum 4 ani

Sunt o persoana mai timida și de asta va întreb pe dumnevoastră :)))

Utilizator11568728046

acum 4 ani

Mi.a spus iubita mea ca și iei i.au ieșit bubițe asemănătoare... 😕

Utilizator11568728046

acum 4 ani

Îmi puteți da niște detalii? 😕

Utilizator11574003363

acum 4 ani

Are o infecție ceva iubita ta cu transmitere sexuală