Buna ziua,am spondiloartrita psorizica si inflamatorie cu HLAB-27 prezent,ce tratament recomandati ?

Boli autoimune Spondiloartrita Depresie majora Infectie bacteriana
+1
Vezi toate grupurile

Postata de Solicitant cu 6 ani in urma.

Am osteoporoza generalizata,dexa,-3,gonartroza si cocxartroza incipienta,fisura femur si vertebrale,ateromatoza caroitidiana cu 30% redusa,hernie cervicala C5-C6 si lombara L4-L5 si multiple tasari,demineralizari si degenerari vertebrale.Am dureri f. mari,oboseala permanenta,lipsa de coordonare a miscarilor,ameteli si teama sa merg,instalarea depresiei.Acum fac tratament cu sulfalazina si detralex-reumatolog,arlevert,gabaran si rosucard-neurolog,ossica-endocrinolog.Va rog,a-mi recomanda si un tratament homeopat si alopat.Va multumesc,cu stima si respect,Curteanu Lenuta.

Raspunsuri (1)

Dr. Petre Muresan

acum 5 ani

In toate aceste situatii noi am obtinut rezultate foarte bune prin tehnicile naturiste de tratament, pe care vi le recomandam si dumneavoastra .

dr Petre Muresan
Medic primar MG/MF
Atestate in Acupunctura, Homeopatie si Ultrasonografie generala
Studii aprofundate de Osteopatie si Medicina estetica homeopata ,
Reflexoterapie , Termografie si Angiotermografie dinamica ( DATG )