Flegma Cu Sange Fara Tuse Doar Dimineata?

Boala esofagiana Bronsita Cancer TBC
+1
Vezi toate grupurile

Postata de Steffann cu 4 ani in urma.

Buna seara,

De ceva timp am o flegma in gat ( cu sange ) se manifesta doar dimineata, in restul zilei nu exista nici cel mai mic semn de sange si intensitatea flegmei scade..

Ce poate fi?

Va multumesc frumos!

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Bolile-aparatului-respirator/simptome-ale-bolilor-respiratorii_14539

Steffann

acum 4 ani

Va mulțumesc mult!