Avort la 4 luni?

Avortul Hemoragii uterine Intrerupere de sarcina Avort spontan
+1
Vezi toate grupurile

Postata de Alina cu 5 ani in urma.

Vă rog frumos să mă ajutați. Am aflat astăzi că sunt însărcinată și mi-e foarte frică. Sunt deja în 18 săptămâni și nu-mi doresc copilul. Este cineva care a făcut întrerupere de sarcină la 4 luni?

Raspunsuri (6)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Avortul/avortul-medicamentos-sau-intreruperea-sarcinii-cu-medicatie_9389

Utilizator11538112685

acum 5 ani

Buna Alina.. Spune mi te rog, ai resusit sa faci avortul? Daca da, unde anume?

Utilizator11614866236

acum 3 ani

Ai rezolvat atunci ceva cu sarcina in 4 luni. Spune-mi te rog.

Utilizator11624046673

acum 2 ani

A aflat cineva ceva?? Sunt si eu interesată,va roog!

Utilizator11628666834

acum 2 ani

Și eu vreau sa afluuu, va rog!

Nicol

acum 10 luni

Ati aflat ceva? Sunt in aceiași situație