Degetul blocat?

Arta de a fi parinte Deficit vitamina D

Postata de MembruMobileApp150330210422710 cu 2 ani in urma.

Fetita mea de 1.8 luni are degetul mare blocat...m-am uitat la poze decand era mai mica si clar nu este din nastere..nici nu aveam cum sa nu observ..cam de 2 3 luni sa zic ca ar fi ...acum o lună jumătate m-am uitat mai amanuntit si mi-am dat seama ca ea nu se joaca chiar il are blocat...de la ce poate fi..care este procedura operației ?E nevoie de operație?dureaza vindecarea?ramane cu sechele?
Mulțumesc frumos !

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Cresterea-si-dezvoltarea-copiilor/cresterea-si-dezvoltarea-copilului-cand-este-cazul-sa-ne-ingrijorami_10989