Nu prea am energie.?

Anxietate Deficiente minerale si vitamine Depresie Depresie majora Oboseala Oboseala cronica Psihologie si psihoterapie Stresul si sindromul de oboseala cronica
+5
Vezi toate grupurile

Postata de cu 4 ani in urma.

Nu prea am energie zilnic, ce îmi poate da mai multa energie? Ajutati-ma!
Fac tratament psihiatric, și poate de aceea, mi s-a mai scăzut, dar ce mă mai poate energiza dar sănătos?Mă simt obosit în fiecare zi, nu obosit sa vreau sa dorm ci lipsa de energie.Ce mă poate ajuta?Se mai confrunta cineva cu așa ceva?Ce ați făcut?Ce ați luat?
Mi-am luat Supradyn Energy credeți că mă va ajuta?

Raspunsuri (3)

Utilizator11544365585

acum 4 ani

Mentionez.Fac tratament psihiatric cu Rispolept,Prozac și quetiapina

SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Oboseala-cronica/lipsa-de-energie_10097

Utilizator11560534331

acum 4 ani

Tratamentele antidepresive creaza probleme. Eu aveam perioade cand dormeam intr una. Ma simteam rau, eram permanet obosita si abia asteptam sa ajung acasa de la scoala sa pot sa dorm. La inceput nu e usor, dar asta este boala secolului 21.
Iti recomand sa vorbesti cu medicul despre problema ta.