Fimoza?

Anxietate si stres

Postata de Manasturean alexandra cu un an in urma.

Baietelul meu are fimoza mi sa recomandat sa ii fac decalotare usoara la baita asa am si si facut ideea este ca nu se vede glandu deloc oricat as trage de pielea aia in jos se strange ca o gurita de peste

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/fimoza-cauze-simptome-tratament_17241