Anxietate ?

Anxietate si stres

Postata de Cristina cu un an in urma.

Buna ziua ,am anxietate am stări de oboseala mai mereu ,simt nevoia să dorm, Cand muncesc, Cand ma simt exercitată obosesc rau si ma ia cu leșin simt nevoia să stau urgent jos am dureri la nivelul cefei,ma trez cu durere in gât dim ,amețită parca nu vad bine uneori,Sa fie anxietate sau altceva ma îngrijorez?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Educatie-pentru-sanatate/7-boli-care-se-pot-ascunde-in-spatele-oboselii_15530