De ce nu ma pot îngrășa ?

Anorexie

Postata de Utilizator11697420132 cu 6 luni in urma.

Buna ziua , vreau sa încep prin a spune ca acum 4 ani am practicat sportul handball , și eram grăsuță eram bine nu ma durea nimic . De când am încheiat acel capitol am început sa slăbesc foarte tare , am dureri de cap , dureri de mușchi ma dor unele locuri ale corpului deși nu m am lovit și nu am pățit nimic . Anul acesta mi am facut toată analizele , au ieșit perfecte . As avea nevoie de un sfat

Raspunsuri (1)

Clinica Hope

acum 2 luni

Înțeleg că treci printr-o perioadă dificilă și că simptomele pe care le experimentezi îți afectează calitatea vieții. Este bine că ai făcut toate analizele și că acestea au ieșit perfecte, însă înțeleg că simptomele persistă.

Ca psihiatru, sunt aici să te ascult și să îți ofer suportul necesar în această perioadă. În timpul ședințelor noastre, putem explora mai adânc factorii care ar putea contribui la apariția simptomelor tale și putem dezvolta împreună strategii eficiente pentru gestionarea lor.

În plus, ar putea fi util să continui să consulți și medicii specialiști în sănătate fizică pentru a investiga și a exclude orice problemă medicală subiacentă. Împreună, putem colabora pentru a dezvolta un plan integrat de îngrijire și pentru a te sprijini în recuperarea ta.

Te asigur că suntem aici pentru a te ajuta și pentru a lucra împreună în direcția recuperării și a îmbunătățirii stării tale de sănătate. Nu ezita să împărtășești orice gânduri sau întrebări ai și să știi că suntem aici pentru a te sprijini în acest proces.