Cum pot scăpa de amețeală și bătăi mari ale inimii??

Ametelile si vertijul

Postata de Mirela cu 2 ani in urma.

Amețeală, durere de cap, bătăi mari ale inimii

Raspunsuri (2)

Psihoterapeut Laura Ciocoiu

acum 2 ani

Buna ziua,

La medic ati fost? In primul rand trebuie sa vedeti care este cauza acestor manifestari.
Nimic nu apare din senin... daca nu sunt cauze organice, atunci sunt cauze psihologice.
Multa sănătate!

Mirela

acum 2 ani

Am fost la medic, am luat medicamente, vitamine, am făcut perfuzii
Vreau sa mai fac o data analize, pe lângă cele de baza ce analize sa mai fac?😔