amortire picioare

Ametelile si vertijul

Postata de claudiamihai111 cu 10 ani in urma.

am 45ani ,mi a aparut o umflatura stanga jos abdomen si picioarele au inceput sa se umfle l si sa amorteasca,imi amorteste si de la ceafa in jos,mainile,totul simt ca imi intepenesc ,urinenez des,am o ceata pe ochi
ce poate fii/

Raspunsuri (3)

Dr. Imre Mihaly

acum 10 ani

Bună ziua

Ar putea fi o afecțiune renală, dar pe baza simptomatologiei descrise, din păcate nu se poate pune un diagnostic. Vă recomand să vă adresați cât de repede posibil la un serviciu de urgență/interne.

madalina

acum 8 ani

Buna ziua ma numesc madalina am 29ani .si miam facut analizele si mia sp ca am glanda nodulara si tulbulare axioasa .iau rivotril eutirox jumate dimineata .dar ami amortesc mainile limba cu buzele si muski dela picioare si ami amortesc cate odata si picioarele ametesc .mia dat sanax si coaxil de12,5mg.dar nu stiu dece ma simt rau ancontioare si respir foarte greu .sp si mie dece ma simt rau daca fac tot ce sp medici ????

adrian

acum 8 ani

lasa medicamentele invata sa te auto contrezi dor prin lupa cu corpul tau poti scapa de aceste sintome multa sanatate ,,