Ameteala puternica?

Ametelile si vertijul

Postata de Crina cu un an in urma.

Buna. M-am trezit cu o ameteala puternica de tot. Nu pot sa ma misc deloc in pat ca ma ia cu ameteala. Am stat nemiscata pe partea stanga vreo 25 minute. Nu stiu c'è poate fi de cativa ani patesc lucrul acesta. In timp c'è ameteam, transpiram. C'è pot sa am??

Raspunsuri (1)

acum un an

Buna ziua,

Exista o serie de posibile cauze pentru ameteli si transpiratie. Daca experimentati aceste simptome frecvent, va recomandam sa consultati un medic pentru examinare medicala si teste suplimentare pentru a identifica ce anume va provoaca aceste stari.

Va recomandam sa va programati la un medic internist: https://www.clickmed.ro/medic/medicina-interna