Am nevoie de ajutor ,urgent ... ?

Ameteala Anorexie

Postata de Utilizator11583075531 cu 4 ani in urma.

Buna ziua , am nevoie de ajut și de niște sfaturi... de o luna și ceva ma confrunt cu simptome : durere de cap, greață ,stare de leșin prezint și niște dureri in stern... slăbiciune .. am făcut Analize ,mi au ieșit cu o carenta de vitamina d ,probleme la fiere ... urmez un tratament de 3 luni pentru anemie ,dar aceleași stări le am încontinuu... tind sa cred ca am avut și viermișori, am luat un tratament Naturist dar tot aceleași simptome le am.... ajutor va rog... nu mai știu la ce doctor sa merg și ce am..

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Ametelile-si-vertijul/vertijul-simptome-cauze-si-tratament_14822