migrene

Alergii

Postata de elisilver cu 13 ani in urma.

Am un baietel de 7 ani ,dupa ce alearga mai mult si maninca ciocolata ,seara are migrene si vomita

Raspunsuri (3)

mikmok

acum 13 ani

Incerca sa nu-i mai dai ciocolata o perioada de timp, vezi ce simptome prezinta. Baietelul trebuie sa aibe mese regulate, sa respecte un orar de somn cat mai sanatos, sa faca sport cu moderatie. Ar fi bine totusi sa-i faci si un set complet de analize.

Ionascu Andreea

acum 13 ani

Cata ciocolata mananca? Mergi cu piciul la un neurolg pentru copii, durerile de cap asociate cu stari de voma trebuie investigate.

Iuliana

acum 8 ani

Am văzut problema voastră și acum mă confrunt și eu cu Mihai fix cu aceleași simptome. Voi unde ați fost, la ce medic, curați rezolvat problema?