IgE?

Alergii

Postata de Utilizator11587743418 cu 3 ani in urma.

Buna ziua, in urma cu o luna am facut niste analize din care a reiesit un IgE de 3000.
Am fost la un alergolog si fara o alta consultatie amanuntita mi-a zis ca am alergie si mi-a prescris niste medicamente.
Inainte de perioada de autoizolare aveam o tuse si mancarime in gat, dar de cand stau in casa nu mai am aceste simptome.
Totusi, valoarea IgE poate sa fie atat de mare?

Raspunsuri (3)

Utilizator21557899640

acum 3 ani

Cred ca este cu adevărat foarte crescut ige ul, sint tare curios ce altceva va iese prost și ce simptome aveti

Utilizator21557899640

acum 3 ani

Și eu am ige ul mare, ma simt foarte rău de câțiva ani, nu reușesc sa descopăr problema, va rog sunați ma cu curaj la 07***, cu mesajele pierdem timpul, poate aflam ceva nou unul de la altul, multumesc

Utilizator11642677586

acum 2 ani

Ați reusit sa găsiți răspunsul?Nu este trecut nr d-voastră de telefon!