Daca Ma Poate Ajuta Cineva?

Alergii

Postata de Utilizator11561089850 cu 4 ani in urma.

De o perioada, i-mi apar si dupa un timp dispar, ceva pete rosii pe obraz, uneori mai promuntat pe umul, alteori puncte rosii dese( tot pe obraz). Ideea e ca ma doare si spatele in partea superioara. Am fost la pneumolog, am facut raze la plamani, a spus ca e ok, am facut tratament cu antibiotice, degeaba. Petele continua sa apara si durerea de spate la fel. Astept un sfat din paryea dumneavoastra. Multumesc

Raspunsuri (2)

Utilizator11561089850

acum 4 ani

Toate aceste simptome sunt ale sotiei mele, are 45ani, in plus fata de ce am descris, durerile de spata au si arsuri interioare. Din acest motiv a fost la pneumolog

SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.