Cum tratez puroiul din palme?

Alergii

Postata de Utilizator11554907240 cu 5 ani in urma.

Mi-au apărut in palma niște vezicule cu lichid ca puroiul, sunt grupate sub degetul mic și ma mănâncă și doare foarte tare zona. Este umflata, roșie și parca și degetele mi s-au umflat. Ce sunt aceste vezicule cu puroi și cum le pot trata? Menționez ca am mai avut așa ceva mai demult După ce am spălat niște haine la mâna și aseara am spălat iar o cămașa cu pernuțe de Dero și dimineața m-am trezit cu aceste minunății in palme și cu niște mâncărimi și dureri de nu ma pot atinge. Multumesc!

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-de-piele/top-10-cauze-ale-iritatiilor-pielii_7368