Ce trebuie sa fac?

Alergii

Postata de camee cu 13 ani in urma.

DE CEVA TIMP MI AU APARUT NISTE IRITATII NUMAI PE MAINI SI NU STIU CE ESTE: SA FIE O INTOXICATIE SAU ALERGIE MENTIONEZ CA NU AM MANCAT NIMIC VECHI.AM CUMPARAT O ZGARDA BIO PENTRU PISICUTA MEA SI SCRIE CA POATE PROVOCA REACTII ALERGICE DAR EU LE AM MAI DEMULT.CE SA FIE OARE? O AFECTIUNE A FICATULUI?SI CE SA FAC?

Raspunsuri (6)

tudor

acum 13 ani

sa mergi la dermatolog, aia trebuie sa faci. Daca era ceva de la ficat cred ca aparea si pe fata, burta

loredana

acum 13 ani

porti bratari,ceas,sau altceva la mana?daca da si alergia este in zona aia,este de la caldura.trece,daca nu te scarpini,pui un unguent de la farmacie si nu mai porti nimic pe perioada asta.am avut aceiasi problema.

camee

acum 13 ani

CE FEL DE UNGUENT? NU PORT BRATARI.A APARUT PE PARTEA DIN FATA A MAINILOR.NUMAI ACOLO APARE SI DISPARE.

Gabi

acum 13 ani

Exista suplimente naturiste cu efecte miraculoase pentru problema ta de sanatate si care nu creeaza dependenta si nu au efecte secundare. Poti face si un test cu un aparat total inofensiv, fara recoltare sange si fara radiatii si care iti spune starea sanatatii la fiecare organ in parte in doar 30 de minute, la un pret de numai 70 Ron. Pentru mai multe detalii si programari puteti suna la numarul de telefon 0720325245. Gabi.

alexandra

acum 13 ani

am avut si eu si inca mai am daca nu ma feresc de chimicale...la mine s-a dovedit ca era de la detergentul de vase si de la Lysol; cu cat dezinfectam mai mult prin casa, cu atat imi apareau bubite mici rosii pe maini si la incheieturi...si ma scarpinam ff tare; timp de 2 ani eu si medicul ne-am chinuit sa ne dam seama de la ce era...

cosmin

acum 13 ani

incearca sa iti schimbi sapunul, prosopul de fiecare data(asta daca nu se sterge si altcineva cu el ) si bea lichide pt ca au efect asupra pielii!