Buna Vă Rog Sa Mă AjutațI Cu RăSpunsuri !!! ?

Alergii

Postata de Utilizator11574651481 cu 4 ani in urma.

Buna prietenul meu a făcut niște bubite roșii la nivelul penisului , are mancari*mi , usturimi , puțin sa umflat si face gen cum ar curge din infecție , sau cum este la femeii dupa ce au menstruatia ma puteți ajuta va rog, din ce cauză si ce asi putea face? Ar fi posibil si din cauza unui act sexual?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/cauzele-aparitiei-punctelor-petelor-rosii-de-la-nivelul-penisului_17958