bubite rosii

Alergii

Postata de teodor8109276 cu 13 ani in urma.

Buna! acum 3 saptamani mi-au aparut ceva bubite pe picoare si nu stiu cu ce sa ma mai dau.Sunt bubite gen cosuri dar nu ma mananca.Daca mi-ati spune o crema sau ceva cu care sa-mi treaca vas fi tare recunoscator.

Raspunsuri (2)

ina

acum 13 ani

pot sa ma gresesc, dar ar putea fi muscaturi de la purici, ai avut contact cu animale?????

teodor8109276

acum 13 ani

mai Ina am avut contact cu animalele,dar nu cred ca sunt pureci......
poate fi de la epilat?