bebe?

Alergii

Postata de Utilizator11593764867 cu 3 ani in urma.

buna ziua. Am un bebe de 2 luni. As dori sa stiu ce teste se fac pt a descoperi alergiile. Are si reflux silentios. Pe langa asta este fff agitat,se scarpina la ochi,tresare,nu doarme.ziua mai deloc. Hranit cu hipp ar. La analize calprotectina a iesit 317,iar lactoferina 13.4. Nu stiu incotro sa ma mai duc. Am fost la 3 pediatri...opinii diferite. Multumesc

Raspunsuri (2)

Madalina

acum 2 ani

Bună ziua! Am aceeași problema cu fetita. Dvs ati găsit răspuns? S-a rezolvat?

Natalia

acum un an

Buna ziua. Am aceeasi situatie cu bebeul meu de 2 luni. Cum ati rezolvat, la ce medic?