Alergie ?

Alergii

Postata de Nicoleta cu 2 ani in urma.

Buna ziua ! Am.o fetita de 8 luni ,de când sa născut ne confruntam cu dermatita atopica ținută sub control prin alimentatie multiple alergii alimentare însă de o săptămână ii curge năsucul ( secreții apoase) mâncărimi ochii nas și urechii ochii lăcrimati .ma gândesc sa nu fie vreo reacție alergica la polen,praf ce as putea da ii dau infara de zyrtec ?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Alergiile/alergiile-copiilor-nostri-cauze-simptome-tratament-si-profilaxie_843