alergie

Alergii

Postata de crista_soare cu 13 ani in urma.

imi curge nasul intr-una ce sa fac?

Raspunsuri (2)

liana

acum 13 ani

Si colega mea a patit la fel acum o saptamana in urma.
I-am dat urmatorul sfat si a ajutat-o.
Pui un vas cu apa pe aragaz, in el pui sare, daca ai de mare , e mai buna, daca nu, si cea de bucatarie te va ajuta,Cand este fiarta apa, pui in ea ulei de masline extravirgin sau un ulei mai bun ce ai in casa.
Imediat iti acoperi capul cu un prosop si inhalezi aburii din oala, cam 5 minute. Apoi iei din apa aceea si iti pui cu mana in nari, cureti narile finut, sa nu te ranesti.
Apoi nu mananci si nu bei nimic cam o ora sau doua, sa isi faca efectul tratamentul.
Repeti asta de trei ori pe zi, In maxim 2 zile iti va trece, Si iarna la fel.
Sanatate si te vei face bine.

lucian

acum 13 ani

trimite e-mail la [email protected] si iti spun cum poti sa tii alergia sub control