ajutor :((

Alergii

Postata de darkelena cu 13 ani in urma.

am facut analize ;a o clinica particulara pentru alergeni , iar la majoritatea mi-a iesit : Anticorpi IgE = 0 (nemasurabili )
inseamna ca nu sunt alergica la acelea? pentru ca eu chiar sunt alergica la acelea

Raspunsuri (2)

Ionescu

acum 13 ani

Ai incredere mai degraba in ce simti tu decat in analize. Exista o multime de oameni cu adevarat bolnavi dar cu analize bune cat si oameni sanatosi cu analize "proaste".

darkelena

acum 13 ani

da, am aflat pana la urma care cum ce e ... am fost la spital la doctora si am o groaza de alergeni . desi era 0 , fiecare era sub 8 mm ... si de aceea au iesit negative la sange .
in fine ...
multumesc :*