Buna seara,imi poate recomanda cineva un medic specialist in tratarea alcoolismului in Constanta?Multumesc

Alcoolism

Postata de MembruMobileApp1488307433 cu 7 ani in urma.

Sotul meu este constient de problema pe care o are dar refuza o consiliere.Dati-mi va rog un sfat, multumesc!

Raspunsuri (2)

Psih. Paraschivescu Carmen

acum 7 ani

Din cîte știu eu, nimeni nu este specializat în Constanța pe această problematică, dar oricare dintre specialiști ar fi de folos dacă ar fi consultați, fie că sînt medici (psihiatri) sau psihologi psihoterapeuți. Există și în Constanța ”Alcoolicii Anonimi”, îi puteți lăsa alegerea de a apela la ei, sînt exclusiv numai persoane care au avut de-a face cu această problemă. Asta dacă nu vrea să apeleze la alt ajutor. Numerele de telefon de contact pentru AA sînt: 0755103992 și 0731114440.

MembruMobileApp1488307433

acum 7 ani

Va multumesc mult!