De ce sunt mereu nervos?

Agitatie Stare de agitatie

Postata de Utilizator21629628034 cu 2 ani in urma.

Buna ziua, sunt un baiat de 22 de ani, lucrez, am o stare familiala buna, nu sunt probleme din aceste motive.
Aproape zilnic trec printr-o stare permanenta de agitatie si nervozitate care apar din orice mica situatie. Dau vina mereu pe ceilalti chiar daca eu sunt de vina. In unele momente nervozitatea are cote atat de inalte incat nu mai pot controla oricant as incerca.
Cum pot iesi din aceasta situatie?
Multumesc anticipat!

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Sanatatea-mentala/cauzele-medicale-ale-starii-de-nervozitate-iritabilitate_9234