Trompe uterine infundate?

Afectiuni uterine

Postata de Utilizator31559150556 cu 4 ani in urma.

Buna ziua.. am fost la doctor la bucuresti si mi-a spus ca am o trompa infundata cea dreapta. Mi-a recomandat sa iau Letrozol pentru a stimula ovarul. Vreau sa stiu daca letrozolul este pentru asa ceva deoarece pe prospect spune ca nu trebuie luat daca ai menstruatie ci trebuie luat numai la menopauza. Tin sa precizez ca am 24 de ani si imi doresc un bebe. Multumesc astept un raspuns.

Raspunsuri (1)

Utilizator11562047565

acum 4 ani

Buna da este bun si eu sunt pe acest tratament am trompa dreaptă blocată si fac stimularea cu letrozol in august am prima inseminare bafta