Stie cineva daca functioneaza drenajul ac***a o trompa uterina cu lichid sau trebuie scoasa?

Afectiuni uterine

Postata de Utilizator11567722674 cu 4 ani in urma.

Dupa tratamet cu antibiotic de aproape trei ani ac***a o trompa uterina cu lichid am renuntat sa mai cred ca imi va trece definitiv ,nu stiu ce sa fac, daca functioneaza drenajul in laparoscopie sau trebuie scoasa?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Infertilitate-feminina/cauze-anatomice-de-infertilitate-trompele-uterine_1152