Scurgeri Maronii La 5 Luni De La NașTere ?

Afectiuni uterine

Postata de Utilizator11570776242 cu 4 ani in urma.

Bună ziua! Am născut acum 5 luni pe cale naturală. Acum 2 săptămâni am observat o scurgere maronie care a durat cam 3 zile, nu foarte abundentă. Inițial am crezut că o sa am menstruatie, dar nu. Acum mi a aparut din nou, cam cateva picături pe zi. Alte simptome nu am. E normal? Trebuie sa ma duc la un control? Mentionez ca alaptez. Mulțumesc!

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.