Scurgere Ciudata Dupa Nastere?

Afectiuni uterine

Postata de Utilizator11564058498 cu 4 ani in urma.

Buna!
Dupa 7 saptamani de la nastere am avut iarasi un fel de "rupere a apei", chiar asa s-a simtit si mult lichid plus firicele de sange. Tin sa mentionez ca scurgeri normale ca dupa nastere nu mai am de vreo 2 saptamani,iar az noapte,dintr-o data umplu patul si dupa ce sar din pat,inca o data a venit apa multa,la culoare ca si lichidul din burta din timpul sarcinii. Toata am fost plina si pe jos si vai s-amar. E normal asa ceva? Au trecut doar 7 saptamani de la nastere....
Multumesc... :)

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.