Rezultat Papanicolau?

Afectiuni uterine Hemoragii uterine Displazie de col uterin Polipi de col uterin Colul uterin in sarcina Ginecologie Sangerari uterine Cancer de col uterin
+5
Vezi toate grupurile

Postata de Utilizator21579778782 cu 4 ani in urma.

Bună ziua. Am primit azi rezultatele de la Testul Papanicolau si la comentarii am: Keratoza, binucleere, PAP II. Imi puteti explica ce inseamna aceasta? Multumesc

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Investigatii/testul-babes-papanicolau-cand-cum-si-de-ce-se-facei_17141