ovar polichistic si cervicita cronica

Afectiuni uterine

Postata de vichi150587 cu 14 ani in urma.

ce tratamente pot face pt ovar polichistic si daca am cevicita cronica sant suspecta de cancer la test papa nicolau au iesit urmatoarele rezultate modificari celulare beningne si alte bacterii.evaluarea frotiului satisfacatoare ,inflamatii,clasa a 2 a celule scamoase alte observatii n1 a6.pt ovar s ma pot vindeca sau trebuie sa mi sa scoata ovarul mai tarziu sau ce ma asteapta

Raspunsuri (2)

raluca

acum 14 ani

Cel mai bine mergi la medicul ginecolog, el iti poate spune si iti poate da tratament pentru diagnosticul tau. Eu, spre exemplu pentru ovarele polichistice am primit un tratament de 2 sapt. cu polidine si antibiotice. Asa ca nu mai sta, mergi sa-ti citeasca fisa si sa-ti dea tratament. Numai bine!

laura

acum 14 ani

Care este diagnosticul pus de medic?