Modificaricelulare reactive asociate cu inflamatia tratament?

Afectiuni uterine

Postata de Plescan Geanina cu 2 ani in urma.

Ce tratament trebuie sa iau in urma unui test pap cu diagnosticul modificari celulare reactive asociate cu inflamatia clasa2

Raspunsuri (4)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Investigatii/testul-papanicolau-anormal-sau-patologic_8731

Plescan Geanina

acum 2 ani

Am facutcest test pap de 2 ori si e acelasi rezultat dar nu stiu ce tratament sa iau pentru ca doctoul meu de familie perioada asta a fost in concediu si nu mi.sa prescris nicio reteta

Cristea24

acum 2 ani

Programati-va la un medic ginecolog. Nu este ok ce v-a iesit.

Plescan Geanina

acum 2 ani

Vreau doar sa am idee ce tratament sa iau ca la medic am fost