..despre

Afectiuni uterine

Postata de mayb_e cu 14 ani in urma.

am niste scurgeri vaginale de culoare alba ..nu sunt abundente darr se vede ..e normal ? sau e vreun simptom ..mentionez k trebuia sa fiu la ciclu pe 2 si ink nu mi a venit

Raspunsuri (3)

Sorina

acum 14 ani

Scurgerile vaginale sunt normale si ele difera in culoare in functie de menstruatie.Nu ar constitui o problema foarte mare,dar daca ai si alte simptome programeaza-te la ginecolog!

MARIA

acum 14 ani

AM DURERI ABDOMINALE ,SCURGERE DE CULOARE ALBA,ACUM 4 ANI AM FOST DIAGNOSTICATA CU POLIPI CERVICALI CARE AU FOST CAUTERIZATI ,ESTE POSIBIL SA REAPARA? ROG SUGESTII SI TRATAMENT.

Manuela

acum 14 ani

Pentru probleme femeiesti si pentru un bebe adresati-va doctorului homeopat Mihai Vieru din Iasi, Spitalul CFR, urgente. Este cel mai bun homeopat. Face copii pe banda cu picaturile lui miraculoase, iar afectiunile feminine le trateaza cu rezultate foarte bune. Curaj!!! Succes si sanatate!!