De ce de 2 zile am scurgeri rozalii ?

Afectiuni uterine

Postata de Utilizator11590386736 cu 3 ani in urma.

Sunt înainte cu o săptămână de menstruatie și de doua zile am scurgeri rozalii, uneori și sânge sau ghiaguri. În dimineața aceasta am văzut ca s-au oprit. Care este cauza?

Raspunsuri (3)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/dereglarile-ciclului-menstrual_15504

Utilizator11609190108

acum 3 ani

Bună ziua... Săptămâna trecută am avut și eu aceeași problema... Medicul meu este în concediu și nu am răbdare pana ma duc la el... Ai aflat vreo ceva? Ma poți lamuri

Utilizator11609190108

acum 3 ani

Bună ziua... Săptămâna trecută am avut și eu aceeași problema... Medicul meu este în concediu și nu am răbdare pana ma duc la el... Ai aflat vreo ceva? Ma poți lamuri