Ce poate fi?

Afectiuni uterine

Postata de Utilizator11625594959 cu 2 ani in urma.

Buna ziua!am nascut acum 8 luni in urma.nu mai am menstruatie de la inceputul lui aprilie.dureri am ca si cum mi-ar veni,dar nimic.ce poate fi?specific ca nu alaptez

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul ginecolog. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Ciclul-menstrual/ciclul-menstrual-probleme-ce-pot-sa-apara_17618