Buna seara. Va rog din suflet. Ma poate ajuta cineva cu un raspuns?

Afectiuni uterine Ginecologie

Postata de Utilizator11600105181 cu 3 ani in urma.

Buna seara. Nu stiu din ce cauza nu pot rămâne însărcinată am facut analize mi sa spus ca e totul bine. Problema este că in momentul de față am o întârziere de 222 de zile. Am fost depistată cu o anexita in partea stanga. Am făcut tratament dar nici o schimbare. Prin 2007-2009 cam asa am facut doua întreruperi de sarcină. După nu am mai putut rămâne însărcinată. La ultima întrerupere am răcit rău jos. Nici nu puteam sa stranut sau sa merg simțeam că se rupe ceva din-ăuntru .ce sa fac si cum? Am 30 de ani. As vrea sa raman însărcinată. Multumesc frumos pentru informații.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/sfaturi-utile-pentru-femeile-care-doresc-sa-ramana-insarcinate_18015